Gastro zážitok

Reštaurácia

je miestom, ktoré vyniká znamenitým jedlom, širokou ponukou vín a svetových destilátov. V príjemnom prostredí s profesionálnou obsluhou si vaše jedlo nielen vychutnáte, ale priam užijete a pochopíte náš slogan Gastro zážitok.

À la Carte Menu

tvoria jedlá pripravované podľa súčasných moderných trendov gastronómie výberom z elegantnej európskej a svetovej kuchyne. Bokom samozrejme neostáva ani tradičná slovenská kuchyňa. Pripravované z najkvalitnejších sezónnych surovín, pri ktorých uprednostňujeme lokálnych dodávateľov.

Raňajky & Večere formou bufetových stolov

raňajky formou bufetových stolov sú podávané od 7:30 - 10:00 hod. Široká ponuka teplých a studených jedál, zdravých nátierok, ovocia, zeleniny a cereálií.Večere formou bohatých bufetových stolov sa podávajú od 18:00 - 21:00 hod.
V prípade intolerancie vás poprosíme túto skutočnosť nahlásiť na recepcii.
V cene večerí nie sú nápoje.

Lobby Bar

s terasou je miestom, kde sa stretávajú milovníci dobrej kávy, kvalitného jedla a toho najlepšieho, čo nám víno a svetové spirity ponúkajú.
Dodajte vášmu oddychu správny smer a naštartujte sa do nového dňa šálkou kvalitného espressa z malej lokálnej pražiarne a pochutnajte si na vynikajúcich snackoch a dezertoch.
Strávte u nás príjemný čas a nechajte sa unášať na vlne dobrého vína alebo miešaných drinkov.

Nočný bar

je miestom stretávania sa náročných hostí, ktorí vyhľadávajú vzrušujúci interiér, profesionálnu obsluhu a kvalitnú hudobnú produkciu.
Rafinovanú atmosféru umocňujú tlmené svetlá. Dizajnové fľaše kvalitného alkoholu na vysvietených kaskádach a pohodlné sedenie prinášajú krásnu bodku za Vašim príjemne stráveným dňom.
V zadnej časti nočného baru sa nachádza pánsky Cognac & Cigar Club s pohodlnými koženými kreslami.