O nás

kto sme, čo sme

Luxusný Arietes Marmont Resort sa nachádza uprostred Národného parku Vysoké Tatry, v tichom prostredí dedinky Tatranská Štrba. V okolí sa nachádzajú štyri lyžiarske strediská Štrbské Pleso, Lopušná dolina, Nová Lopušná dolina a Lučivná. Za 9 minút sa autom dostanete do blízkej Važeckej jaskyne. Zážitkovú jazdu ponúka tatranská ozubnicová železnica, ktorá Vás dopraví na Štrbské Pleso za pár minút. Stanica „zubačky“ je od rezortu vzdialená 400m. Okolie ponúka široké možnosti lyžovania a turistiky. Prostredie je stvorené pre oddych, ale aj športové a kultúrne vyžitie. Je výbornou voľbou pre strávenie aktívnej dovolenky pre množstvo turistických trás, cyklotrás a lyžiarskych stredísk. Viac informácií o aktivitách získate tu.

Rezort, vybudovaný v roku 2021, ponúka ubytovanie v štýlových horských apartmánoch zariadených dreveným nábytkom, pohodlnou pohovkou a satelitnou TV. Svojou rozlohou poskytuje maximálne pohodlie párom a v prípade obsadenia izby 3 osobami, je možnosť doplnenia prístelky. Každý apartmán má terasu alebo balkón. V celom objekte je k dispozícii bezplatné wifi pripojenie. Dvojizbové a trojizbové apartmány sú ideálnou voľbou pre rodinný pobyt s deťmi alebo viacerých rodinných príslušníkov. Pripravené sú pre vás jedna alebo dve spálne s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s pohodlnou pohovkou a TV obrazovkou spojenou s jedálenskou časťou a vybaveným kuchynským kútom. K dispozícií sú dve toalety, kúpeľňa s vaňou alebo so sprchovým kútom a luxusnou kozmetikou značky L'Occitane.

Check-in je možný od 15:00 hod. Check-out do 10:30 hod. V prípade skorého check-inu, resp. neskorého check-outu nás prosím v predstihu kontaktujte, vašej požiadavke vyhovieme podľa dostupnosti, v oboch prípadoch môže byť účtovaný dodatočný poplatok podľa obsadenosti a kapacity.

Naši hostia môžu využívať zdarma služby:

  • Wi-fi pripojenie vo všetkých priestoroch rezortu,
  • bohaté raňajky formou bufetu,
  • parkovisko,
  • možnosť využiť úschovňu batožiny, lyží alebo bicykla

Pre deti ponúkame detskú postieľku, detský kútik, detské stoličky, prebaľovací pult a detské menu v reštaurácií.